Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Registrace Přihlášení
Váš email Vaše heslo
Zapoměl(a) jsem heslo
Menu

Zavinovačky do autosedačky

Cestování s dětmi v autosedačce s kvalitní zavinovačkou, která ochrání dítě před chladem je dnes běžným standardem.

Zavinovačky z naší výroby Babyrenka jsou uzpůsobené pro pobyt dětí od narození v autosedačkách od 0 do 13 kg a mají připravené otvory pro protažení bezpečnostních pásů. Dělitelná zavinovačka Combi se může používat, i později ve sportovním kočárku nebo autosedačce od 9 kg. Vrchní stahovací část zavinovačky po stažení vytvoří kapuci, která ochrání dítě před chladem. Spodní nohavičky máme s možností odklopení pro protažení botiček. Naše nejnovější zavinovačky jsou vyráběné z funkčního materiálu Softshell a tak jsou odolné i proti větru, vlhku, vodě nebo sněhu. Zavinovačky do autosedačky se nechají používat i v kočárku, ale pohodlnější je nechat zavinovačku připravenou v autosedačce a do kočárku používat jinou.

Položek na stránku:
Aktuality a články
22.07 2019

Od pondělí 22.7.2019 do 4.8.2019 čerpáme dovolenou, poté Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy a vyřídíme Vaše případné objednávky. Vaše Babyrenka

Dopostyky.cz © 2018