Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Registrace Přihlášení
Váš email Vaše heslo
Zapoměl(a) jsem heslo
Menu

Zavinovačky 90x90 basic

Velké rychlozavinovačky 90x90 cm bez polštářku uspokojí miminka zhruba do 5 měsíců při kojení nebo spánku. Základní zavinovačka velkého rozměru se nechá používat bez problému i na přikrývání miminka jako dečka. Suché zipy jsou dostatečně velké a tak umožní jednoduché a rychlé zavinutí dětí. Zavinovačky vymezí dítěti prostor, který jim dává jistotu, teplo a spokojenost v prvních měsících jejich života. Za příplatek, je možné ušít i super velkou zavinovačku o rozměru 100 x 100 cm.

Proč pořídit zavinovačku ?
Do poloviny dvacátého století bylo používání zavinovaček pro miminka standardem. Koncem století se používání zavinovaček omezilo a byl prosazován jiný trend, dnes se již opět vracíme k zavinování dětí.
Zavinovačky se používají od nepaměti, znehybněná miminka nevydávají energii do zbytečných pohybů a ta se pak přenáší do mozku, který tím dozrává. Používání zavinovačky při kojení se také doporučuje, miminko se nerozptyluje a soustředí se na pití. Zavinovačka udržuje dítě v teple a dává mu pocit bezpečí.

Položek na stránku:
1
1
Aktuality a články
Dopostyky.cz © 2018