Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Registrace Přihlášení
Váš email Vaše heslo
Zapoměl(a) jsem heslo
Menu

Povlečení do postýlky 4-dílné s nebesy

Pohádkové spaní pro vaše miminko získáte používáním povlečení s baldachýnem, z vaší postýlky se stane klidný útulný prostor, zabraňující prudkému světlu a průvanu rušit miminko při odpočinku, nebesa zmenší opticky velikost lůžka a vytvářejí tak optimální podmínky pro miminko.

Nebesa, neboli baldachýny můžete pořídit i samostatně, délka nebes a materiál může být rozdílný. Pokud budete pořizovat nebesa jako krásnou dekoraci k postýlce, nemusí být jejich délky veliká, pokud,ale potřebujete funkční součást povlečení je třeba zvolit správnou délku nebes s ohledem na velikost postýlky. Nebesa se umísťují na postýlky pomosí tyčí, které nabízíme universální s montáží přímo na dětskou postýlku nebo samostojný držák, který později lze používat i u větší postele. Pokud zvolíte jako materiál voál, tedy záclonovinu vyhnete se žehlení a postýlky bude vždy vypadat skvěle. 

Položek na stránku:
1
1
Aktuality a články
Dopostyky.cz © 2018